Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 5 z 45
  «   1234
5
67891011   »
0
19 Lipca 2011r. 23:26
Moja maskotka, której nie widziałem od dwóch ruskich lat, ale mam ją na u w znajomych. :D A wy nie, lamy.

ᚠᚡᚢᚣᚤᚥᚦᚧᚨᚩᚪᚫᚬᚭᚮᚯ ᚰᚱᚲᚳᚴᚵᚶᚷᚸᚹᚺᚻᚼᚽᚾᚿ ᛀᛁᛂᛃᛄᛅᛆᛇᛈᛉᛊᛋᛌᛍᛎᛏ ᛐᛑᛒᛓᛔᛕᛖᛗᛘᛙᛚᛛᛜᛝᛞᛟ ᛠᛡᛢᛣᛤᛥᛦᛧᛨᛩᛪ᛫᛬᛭ᛮᛯ ᛰ
19 Lipca 2011r. 23:45
Kurogetsu Sai

"Hououin Kyoma"

Czyli mój onii-chan. :3 Okarin jest ukochanym NEET-em. Całe dnie spędza w swoim pokoju, czasem tylko wpada do mnie "za granicę". Ale i tak go wszyscy lubią. xd Oprócz Rona.
Oprócz jego trybu życia zalicza się także do najbardziej rąbniętych ludzi. Stąd przezwisko 'Hououin Kyoma'. :S
Okarin dostał na On-Anime najwięcej bananów. ^.^ Może jednak Ron go lubi, skoro go częstuje.

No cóż, bardzo lubię swojego onii-chana, bo zawsze jest przy mnie, gdy go potrzebuję lub też go nie ma. C: Na pewno można o nim powiedzieć, ze jest coooool~, jak to zwykł mawiać Okarin ze Steins;Gate. :3
Jakoś krótko. :S
20 Lipca 2011r. 0:49
Mikan, moja droga Mikan ^.^
Nick: Mikazuki
Pełni nick: Mikazuki Mitsuru - co oznacza 'pełnia sierpa księżyca'
Do zdradzenia reszty personaliów nie mam uprawnień ~.^

Osoba, z tej strony, z którą mam najlepszy kontakt. Często i długo piszemy na gg...
Osóbka ta ma miłe usposobienie. Potrafi przyznać się do błędu i nie lubi kłótni (czasami fochy się jej zdarzają, ale zawsze jej przechodzi ^.^).
Z Conan łączy ją relacja uczeń-mistrz.
Wśód użytkowników ma dwóch braci - kurogetsusai'a i TOMM'a (co do tego drugiego to wiele powiedzieć nie mogę, zaś kuro i Mikan to osoby o mocno odmiennych podejściach do życia).
Niegłupia w przeciwieństwie do mnogiej liczby dziewcząt w jej wieku.

Zaraziła mnie "umaniem" i dzięki niej zacząłem używać "xD" W ogóle dużo zawdzięczam znajomości z nią ^.^ Stałem się bardziej otwarty. Zawsze mogę na nią liczyć. Często podnosi mnie na duchu.
Któregoś pięknego dnia pójdziemy razem na gofry i inne smaczne, aczkolwiek nie do końca zdrowe przysmaki.

Posiada wyżutnię ołówków zwaną Prawą Ręką Boga mogocą zrobić niemałą dziórkę w głowie. Najczęściej obrywał Ron.
Gdy tylko w pobliżu niej znajdzie się Lokan, to zaraz przykleja go do biurka.

Mikan jest bardzo ładną dziewczynką, jednakże, gdy powiesz to w jej obecności to na bank zaprzeczy.
Kiedyś dla żartu nazwałem ją Mikazwłooki, spodobała jej się ta dziwna ksywka. Od tamtej pory Mikan służy pomocą przy chowaniu tzw. niewygodnych zwłok.

Lubi Steins;Gate.
Ostatnio edytowany przez Conan 20 Lipca 2011r. 0:56, W całości zmieniany: 1
⊂二二二( ^ω^)二⊃ ( ^_^)o自自o(^_^ )ヽ(´ー`)人(´∇`)人(`Д´)ノ (☞゚ヮ゚)☞ ☜(゚ヮ゚☜)
(=^_^=) (´^ω^`) \(^o\) (/o^)/ (>*-*>) (^o^)y (^-^)b (^w^) \m/*.*\m/ ლ(╹◡╹ლ)
♪┏(・o・)┛♪┗ ( ・o・) ┓♪┏ ( ) ┛♪┗ (・o・ ) ┓♪┏(・o・)
0
20 Lipca 2011r. 9:56
Aven
To po prostu Papwełek~!. Nie da się schrupać, jak batonik :<
Ta specyficzna, zacna osoba, często używa kursywy na spamie.
Lubi myśli, myśli głębokie, głębsze niż ocean i głębsze niż moje myśli. [łaaaaaa :o].
Czasami wydaje mi się tajemniczy[Oo].
Ogólnie, baardzo fajna osoba :>, POLECAM[wtf xD]
:>
20 Lipca 2011r. 11:03
Ugu, nasza stronowa Dango, wprowadza Ugulturę na spam. Jest zazwyczaj pogodna i słodka, mieszka w pudełeczku po pomarańczach (wepchnęła tam nawet TV i wannę o.O), często się pluska, zasłaniając się parawanem, ku smutkowi niektórych zboczeńców koneserów sztuki współczesnej. Nie lubi kłótni, mówi wszystkim by się wtedy uspokoili i dali sobie siana ^.^. Kiedyś często się turlała po podłodze, jednak przestała z nieznanych przyczyn (możliwe, że za często ją deptano :x). Rozdaje żelki *^.^*, często ucieka, gdy rozmowa zejdzie na dziwne (często sprośne ;s) tematy.

Pije trunki nieprzeznaczone dla jej grupy wiekowej, szmuglując nielegalny rum :x.

Ugu, anata wa subarashiidesu!!
Ostatnio edytowany przez Yuichi 20 Lipca 2011r. 11:05, W całości zmieniany: 1
20 Lipca 2011r. 11:37
Ron... Co by tu o nim napisać... Dziwak jakich mało (jak praktycznie każdy na tej stronie), uzależniony od żelek (od wiarygodnego informatora wiem, że do ciastek też ma słabość). Trochę zbytnio przestrzegający regulaminu i wyjątkowo nie naginający zasad (ale jako adminowi, mogę mu to odpuścić). Jedna z niewielu osób, która nie zmieniła się (lub odeszła) od czasów pierwszej wersji strony, no może jest jakiś taki dziwnie szczęśliwy ale w jego problemy, tudzież ich brak wnikał nie będę. Dopóki coś go nie zdenerwuje, miły aż do przesady. Zdenerwowany (czasem nie wiadomo o co) pokazuje swoją mroczną stronę a wtedy lepiej bez kija nie podchodzić, bo zostaniesz 'szumowiną'. Ciągle usprawnia swoją stronę, więc nie ma dnia żeby coś się nie zepsuło, ale jako że strona jest przeznaczona głównie dla dziwaków to można to uznać za mało uciążliwe zjawisko (chyba że spam posypie się wieczorem w czasie jakiejś ciekawej rozmowy).
Nie pijący, ale ten fakt można przemilczeć :)
Ostatnio edytowany przez Ary92 20 Lipca 2011r. 11:56, W całości zmieniany: 1
20 Lipca 2011r. 12:00
Ary, setny user, nie inaczej :3.

Obecnie (chwilowo? :3) emerytowany żeglarz, nasz honorowy użytkownik niosący łagodną bryzę z nad oceanu. Naprawdę miła osoba, o ciekawym charakterze :).

Nie było go dużą część czasu, na szczęście powrócił niosąc flagę naszej strony - Kyona z twarzopalmą ^.^. Często popija rum nie szczędząc go nikomu, polewa wszystkim w około jak leci :3, śpiewa na spamie razem z Deziem tworząc miłą i przyjazną atmosferę. Z tego co prezentuje jest bardzo opanowany, nie widziałem nigdy, by się z kimkolwiek kłócił. Ma dobre poczucie humoru, często mówi ciekawe anegdotki, świetnie się z nim rozmawia na różne tematy :)
20 Lipca 2011r. 12:29
Za KARĘ opisuję Ron'a i Ary'ego, ponieważ zabrali mi siebie nawzajem [dziwnie to brzmi Oo]

Ary - setny user, Angelika.
Baaaaaaaaaaaaardzo sympatyczny :>
Uwielbiam jego avatar : Kyonfacepalm :3; mam nadzieję że nigdy go nie zmieni :3[przejdzie to do historii!]
Uwielbiam Go również za to, że pije ze mną i Deźem rum :3. Mmmmmm..to najlepsza rzecz na świecie :3
Czasami strzela takie super [jak to mówi Ron] anegdoty, że wszyscy na spamie, po kolei piszą 'xD'
Lubi tonik! :33333 , twierdzi, że jest dobry na kaca[pewnie po tym rumie xd]
Ma dziurę w żebrach, potrącił go samochód.W obronie nieznajomej dziewczyny, porozmawiał z dresami; a morał był z tego taki i niektórym znany: bluzę mamy rozerwaną, jeżeli zadajemy się z dresami.

Ron- L, Yuichi, Rón, Lón, Lon, Dżejms, Żelek, baka.
Nasz administrator. Wspaniały założyciel strony! Wspaniały twórca wspaniałych baka[wspaniałych]filmów! Wspaniały, wspaniały, wspaniały!
Często zamyka mnie w pudełku i wysyła do Afryki :< ,żeby pomóc biednym dzieciom i dać im trochę mąki! :>
Uwielbia herbatkę! :3 Nienawidzi toniku T>T [baaaka!]
gra w Osu! :3 [ kiedy gramy? ;D]
Tak jak napisał Ary : Nie pijący, ale ten fakt można przemilczeć :)

Obu tych panów baaaaaaaaaardzo lubię i mam nadzieję, że będziemy mogli się coraz bardziej poznawać :>

Niahahahhahahha :3 Dziękuję za uwagę ^^
20 Lipca 2011r. 14:00
Ugu

"Kurisu-chan" :3

Kurisu-chan to iście kawaii dziewczyna. :3 Cokolwiek by nie robiła, zawsze zrobi to w sposób kawaii. x3
Dango bardzo lubi GUMI, nawet bardziej niż Miku - ja mam na ten temat takie samo zdanie i bardzo się cieszę, że Ugu też tak myśli. :D
Dodatkowo bardzo mi się podoba jak nasza Kurisu-chan~ pisze nie tylko na forum, ale też na Spamie. Uważam, że ma poczucie humoru. :3

Pozwolę sobie zacytować Ugu: "Niahahahhahahha :3 Dziękuję za uwagę ^^". xd
Ostatnio edytowany przez Mikazuki 20 Lipca 2011r. 14:01, W całości zmieniany: 1
20 Lipca 2011r. 14:20
Moja Mikan :3 Nie będę się bawić w wypisywanie wszelkich pseudonimów, cóż. Zaszpanuję tylko, iż pseudo "Mikan", które jest obecnie używane wymyśliłam ja. xD
O Mikan można puścić wodospad słów, ale sądzę, że to zbędne, napiszę tylko to, co uważać będę za najpotrzebniejsze.

Mikazuki jest doprawdy wspaniałym dziewczęciem, wielce radosny jest dla mnie fakt, iż udało mi się spotkać z Nią w realu, co prawda wpędziło mnie to w nie lada kłopoty, no ale cóż, zdecydowanie było warto, bez zastanowienia zrobiłabym to jeszcze raz.

Beata jest osobą o przecudnym charakterze, jest miła, mogę z nią zawsze pogadać, wyżalić się, ona zrozumie, pocieszy. Jest również zabawna, gdy z nią piszę to emotka "xD" jest używana aż nadto. Natomiast przy spotkaniu w realu śmiałyśmy się cały czas, cóż to było to przewidzenia.

Owe dziewczę nie lubuje krwawych animu, no ale ja za złe jej tego nie mam, co człek to gusta, jak to rzeczą.

Mikan ma bardzo niską samoocenę, co koniecznie trzeba zmienić, gdyż jest wspaniała, nie docenia Siebie.

Jedynym mankamentem jaki posiada jest to, iż bardzo źle znosi gdy ktoś jest wobec niej nastawiony nieprzyjacielsko. (Tak, mam na myśli wielką kłótnię o nic z Mionkiem) No ale nie mi to komentować.

Komu nie chce się czytać całości to dam tu streszczenie w dwóch<trzech> słowach: Dziewczę na medal!
21 Lipca 2011r. 20:32
Nya. Cón-chan :D. Naprawdę kochany człek. Miła, sympatyczna. Jednakże ma też swoją złą stronę, to wielka sadystka, kochająca krew i mają ca długą stronę, na której są złe obrazki :D. Hmm ... Co tu jeszcze... A tak, jest szczera, za co ją podziwiam. Także gdy ktoś jest wobec niej szczery i wypomina jej jej grzechy to próbuje się zmienić :D. Hmm .. Jak każdy człek ma także i swoje wady, jedną z nich jest nietolerancja. Wyzywa każdego kto jej się nie spodoba (Bou, plastiki, Bieber itp.). Jednakże ma więcej zalet niż minusów, dlatego jej się nie da nie lubić xD
21 Lipca 2011r. 20:40
Olca, moja kochana Onee-chan, osoba, z którą można godzinami rozmawiać, zawsze znajdzie się wspólny temat. Wielce kocham ją na to, że to właśnie dizęki niej obejrzałam Higurashi, pamiętam ten poranek. Miałam na avatarze Renę, nie wiedząc z jakiego anime owa pochodzi. Miałam do szkoły na 9 w godzinach porannych siedizałam na on-a, moja Onee-chan była wtedy chora, zapytałam się czy wie może, z jakiego animu pochodzi dziewczę z mego avatara, odpowiedziała, że właśnie z higurashi i mi je poleca. Dziękuję Ci za to Olca <3
Z Olcą świetnie gra się również w Osu, mówi, że lami, a jest przeciwnie x3
Podziwiam ją za to, że szczerze wygarnęła mi moje "grzeszki", dzięki niej się poprawiłam.
Ostatnio zerwał nam się kontakt, co jest przykre.
Olca, dziękuję, za to, że jesteś :3
12 Lutego 2012r. 14:00
Conasia, moja siostrzyczka <3
Osoba przewyższająca mnie momentami złośliwością, której dyskusje z psychoyaoistakmi czytała całą moja rodzina ^^
Jedna z jej niewielu wad jest niestety miłość do "Higurashi", ale niestety, chyba nie będę w stanie jej z tego wyleczyć ^^
Podziwiam ją za wygarnianie wszystkim ich wad, choć czasami jest to bardzo, ale to BARDZO nietaktowne ^^
Jak można jej nie kochać? <3 ^^
"Do boju, do boju, jeźdźcy Theodena! Włócznie pójdą w ruch, tarcze pójdą w drzazgi! Dzień Miecza, Dzień Czerwieni, Nim wzejdzie słońce! A teraz: do boju! Do boju! Na zatracenia i na koniec świta! Śmierć!"
0
12 Lutego 2012r. 14:21
Moja kochana Siostrzyczka - Rózia ♥♥♥
Osóbka bliska ideału <podlizu,podliz>, niestety nie lubi Higurashi O_o
Spammerka naczelna na Fandemonium i Tajemniczym Forum.
Można z nią sobie ponupić w LoLa i pogadać o wszystkim. Niestety ma jednego minusa: jest zbyt pobłażliwa dla kogoś. Nie umie temu komuś jasno powiedzieć, że ma dość jego zachowania. A raczej nie umie zrobić tego tak, by ów ktoś to zrozumiał. Nie chce aby było temu komuś przykro, a on przecież na to zasługuje.
Jest bardzo kawaii i ma lolicią sukienkę, oraz nekomimi z prawdziwego zdarzenia :333
Chcę ją wytulać jak się spotkamy ♥
22 Marca 2012r. 6:55
Jako, że jestem tu dość krótko, wiec moja znajomość innych userów jest dość powierzchowna, uprasza się o nie obrażanie ^^
Kunan,Conan..
Strażniczka jakość On-a. Pogromca SpamTrolli. Zacięty nieprzyjaciel Idiotów ^^
Bardzo sympatyczna i nieszablonowa osoba. Posiada ciemną stronę mocy, która ujawnia się, kiedy w okolicy pojawia się idiota, lub ktoś depczący po odciskach ^^
Potrafi być złośliwa, co jest objawem inteligencji, jak to powiadają ^^ Niewielka osóbka o silnym charakterze, która nie boi się strzelać między oczy ^^
Ubóstwia Renę R i posiada strraszne koreańcowe pudełko, którego zawartość może spowodować trwałą ślepotę XD Autorka ciekawych artykułów i właścicielka świetnych avków:) Mam podejrzenie, że posiada znajomość języka polskiego, znacznie przewyższającą moją prywatną...
No i bardzo fajna osóbka, którą niedobra ja oblałam lukrem :)

– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Strona 5 z 45
  «   1234
5
67891011   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2020
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.