Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 6 z 44
  «   12345
6
789101112   »
0
22 Marca 2012r. 10:49
Asia! :D
*uprasza się o to samo, co w przypadku Musty*
A więc... jest to najlepsza rysowniczka, jaką dane mi było spotkać, przemiła osoba, która pomaga mi w moich pirackich misjach na statku Arri-kuna~ *ma słabość do rumu*
Do tego ciągle wyprzedza mnie i Shado w witaniu nowych użytkowników. :P
Osoba o dużym poczuciu humoru, która lubi kotki. ^^
Ciekawie rozmawia się z nią zarówno na spamie, jak i na gg.
Nie lubi j.niemieckiego i oglądać meczy p.nożnej, nad czym wielce ubolewam. (za to przepada za F1)
Więcej nie wiem... mam nadzieję, spotkać ją jutro osobiście. :)
_________________
0
22 Marca 2012r. 13:19
NIAAAA, Ania
Moja Kamratka do abordaży...:D szkoda, że nie pija ze mną tego rumu ^^, robi dobre herbatki:) Słodziaśnie milutka osoba do tulenia.^^
Podarowałą mi cudaśnego Fanarta i jeszcze świetniejszą myszę naukowca,która ze wzg na zadumanie i przede wszystkim stożek w tle, kojarzy mi się, nie wiedzieć czemu z Mattim ^^ Pięknie koloruje w jakimś graficznym odjeździe, do którego ja nawet nie podchodzę..
Faanka niemieckiej muzuki, czego nigdy nie zrozumiem^^ do której usiłowała mnie, bezskutecznie, zachęcić. Dziewczyna miliona kawai avatarków, które nieustannie zmienia :) Kibic piłki nożnej,btw, kto wczoraj wygrał? Z nią to nawet może i obejrzałabym mecz XD Dzielnie dotrzymuje mi kroku, a niekiedy wyprzeda w witaniu nowych userów, członkini witającej trójcy ^^ Mam wrażenie, że zna spoooro języków (na pewno więcej ode mnie ^^)
Świetny kompan do dysput, też mam nadzieję ją jutro spotkać osobiście^^
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
5 Kwietnia 2012r. 20:59
Asia :D

Pani od powitań, tulania i spamowania 24/7 xD. Zawsze można porozmawiać na każdy temat.
Niewątpliwie posiada talent do rysowania (mam nadzieję że coś dla mnie kiedyś narysuje) . Jej łajba przetrwała niejeden sztorm :D. Mam przyjemność mieszkać w beczce pod pokładem xD. Radzę uważać na jej piracki charakterek i nie denerwować Jej bo czeka was "spacer po desce" :D
_________________
0
22 Kwietnia 2012r. 12:37
Irytujący człowiek, który gdy nie ma nic do powiedzenia w trakcie dramy, musi to zaznaczyć pisząc "ta dyskusja nie ma sensu", czy cuś takiego.
Kiedyś miał jakieś dziwne liczby w nicku, bez nich wygląda lepiej.
Robi fajne obrazki z napisami dla załogi Pijanego Otaku.
Jego nick jest bardzo jasny, co oznacza, iż jest murzynem i robolem.
Generalnie osoba miła i przyjazna. ^^
_________________
0
23 Kwietnia 2012r. 16:26
Z pozoru wydaje sie być ok, ale tylko dla "swoich".

Niestety, nie ma szcunku dla innych, ludzi traktuje jak urzyszkodników, mieszka w swoim małym świecie i nie uznaje zdania innych, osoba wielce konfliktowa, jeśli z nią zadrzesz zbanuje bez wachania, nie próbuj obrażać bo zwoła swoją watachę kundli i poszczuje :D

Pamietaj, chcesz z nią dobrze żyć? Przytakuj, podlizuj się i siedź cicho.
_________________
0
23 Kwietnia 2012r. 20:33
Jest przezabawnym hipokrytą.
Kocham go z całego serca za ten hejt na mnie :*
Bawi mnie i pociesza ^.^
Generalnie jest wulgarny, niezbyt inteligentny, przewidywalny.
Ale za to gra w lola, o!
_________________
0
23 Kwietnia 2012r. 20:44
Conan loli moderatorka. Trochę mało tolerancyjna. Ma nierealne marzenia, że spam będzie w 100% kulturalny i okej, niestety to internet. Lubiąca Koreańskich chłopców dziewczynka. Jej nick nie wiem skąd jest ale zaczyna mi się kojarzyć z nią, a nie z barbarzyńcą. Charakterystyczna osóbka na On-anime.
_________________
0
24 Kwietnia 2012r. 10:36
Plazma, Kacper człek nieszablonowy. Pisze wiersze >najpierw chcialam go zabic, za ten co ma na profilu, ale w koncu sztuka.....< całkiem, całkiem.
Poza Tym wieczorami ma "dzifny" nastrój XD Robi sesje, chociaż niestety brałam udział w tylko jednej, spontanicznej, to i tak było fajnie ^^
Ogólnie ludź inteligentny i całkiem lubię jego obecność na spamie.*_*.
A i ...juz sie Ciebie nie boje ha ha ha :D
zostałeś oswojony ^^
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
24 Kwietnia 2012r. 16:53
Miła osóbka nazywająca mnie królikiem.Nie znam jej zbyt dobrze bo jestem tu nie cały miesiąc, ale ogółem jest częścią on-a.
_________________
[img][/img]
0
24 Kwietnia 2012r. 18:38
Jeden z Nowego Pokolenia Spamerów. Co irytuje mnie niezmiernie. Na każdym profilu musi zostawić komentarz typu "witam"... zUo. Do tego pisze komentarze wielką czcionką.
Generalnie to ma fajny avatar i nie rzuca się jakoś specjalnie w oczy.
_________________
0
24 Kwietnia 2012r. 20:28
Sądzę, że Conan jest okej. Nie poznałem jej, bo uciekłem gdy... zostałem do tego zmuszony. Conan jest młoda, ale inteligentna. Brak jej doświadczenia, realizmu, zimnego spojrzenia na świat. Założę się, że po miesiącu w moim towarzystwie stałaby się personą bardzo światłą i rozwiniętą. Sądzę, że za kilka lat taką będzie i beze mnie. Co więcej, jestem pewien że ma ładny uśmiech. Ave Coma, ave Conan, ave cociaczki!
_________________
"Kiedys zobaczysz, pokaze Ci, jak ten swiat lsni."
0
13 Czerwca 2012r. 13:29
Lou, jeden z moich ulubieńców na ON-a i poza nią ^^
Lubię rozmowy z nim, bo jak to bywa z inteligentnym człekiem, można pogadać na każdy temat.
Zdarza mu się zmuszać mój leniwy mózg do myślenia, a już na pewno zmusza mnie do używania znaków polskich i interpunkcji ^^
Nie jest takim zimnym draniem, za jakiego chce uchodzić. Lubi kaaaawę, słodką, ale to mogę wybaczyć :) Pisze wiersze, cholera, naprawdę dobre wiersze. I bywa tak zarozumiały, że czasem mam ochotę dać mu w ucho..


Fioletowe fiołki Lou ;)
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
13 Czerwca 2012r. 19:57
Dziabełek jest super. Jest lekko czerwonawa, bardzo zielona i kosmicznie fioletowa. Bardziej interesującą osobę spotkać trudno. Poza inteligencją i całkiem dobrym dystansem i nastawieniem do społeczeństwa i jego aspektów umie normalnie porozmawiać na, jak mniemam większość tematów. Zdobyła sympatie socjopaty i może sobie uderzyć jego ucho, gdy się spotkają, na okazję do czego poluję Fiołek nieustannie. :D

Ave!
_________________
"Kiedys zobaczysz, pokaze Ci, jak ten swiat lsni."
0
13 Września 2012r. 20:10
Lubi Comę. Pisze fajne wiersze. Zdaje się jednak być pozorem. Czasem kojarzy mi się z Kuro. Generalnie gościa nie znam, więc niczego więcej nie powiem.
_________________
0
25 Marca 2013r. 18:17
PANDZIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Stara się być miłą osobą.
Potrafi zajść za skórę jeśli na prawdę kogoś nie lubi i ta osoba jest wyjątkowo chamska.
Jest Pandą lecz różnie na nią mówią.. Przyjaciele mówią do niej zazwyczaj Neko, ale zdarza im się Krasnalu, Lilipucie lub Mała Pandzioszko z powodu jej niskiego wzrostu. ^^
Ma wszelkiego rodzaju bluzy z uszami zwierzątek(od Pand, pikachu i Koty.)
Boi się wielu rzeczy, ale czego to mi nie powiedziała :D
_________________

Strona 6 z 44
  «   12345
6
789101112   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.