Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Co sądzisz o...

Strona 7 z 44
  «   123456
7
8910111213   »
0
25 Marca 2013r. 18:46
Oni! Kozak ze świrem XD
Interesujący facet z pasją. Podejrzewa się uzależnienie od adrenaliny i dziwnych pomysłów :)
Ktoś, kto nauczył Dziabełka czegoś nowego O.o
Poza tym bardzo sympatyczny i na pewno nie do końca normalny, skoro tu jest i w dodatku w kolorze niebieskim xD

Ach no i słucha dziwnej muzy ^^
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
25 Marca 2013r. 18:51
Asia...

Zawsze kojarzyła mi się z jedną z większych agresorek z On-a... Nawet udało jej się nakłonić mnie do jednej rzeczy, a to już ciekawe, chociaż...
Kiedyś widywałem ją częściej, a teraz to zazwyczaj sam siedzę, albo jacyś nowi są. Określiłbym ją jako Trzonowy Spamer On-a, zawsze ma coś do powiedzenia.
Dziabeł rogaty, niczym Musta-Kapusta.
_________________


0
25 Marca 2013r. 18:56
Desfaq...
Człowiek po przejściach... Miły i inteligentny..
. Gra czy tam śpiewa w zespole... Dużo myśli...Dzięki niemu zaczęłam się interesować ludzkim życiem (i nie mówię tu o moim)
Boi się śmierci
_________________

0
25 Marca 2013r. 19:04
Tajga...
Najwspanialsza kobieta jaką poznałem. Utalentowana i inteligenta.
Stara się nie okazywać uczuć ale wiem że kocha zwierzęta. Nigdy nie płacze (chyba że ze mną rozmawia).
Ma wspaniały głos który śni mi się po nocach. Dzięki niej poznałem najwspanialsze uczucie na świecie.
_________________
0
25 Marca 2013r. 19:38
No proszę Cię to sama prawda jest :D
_________________
0
25 Marca 2013r. 20:24
to nie jest miejsce na dyskusje, wiem że Wańdzia nie rozumie ale upominam.

Wańdzia, stworzenie irytujące i wydaje się przemieszczać na przestrzeni pustego-w- próżne.
Irytująco nierozgarnięta.
Jak dla mnie drugi kotek, ale jak to bywa czas pokaże ^^
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
25 Marca 2013r. 21:22
Dziabełł...
Diablica wszystkich diabłów... Z tego co pamiętam studiuje (chyba psychologia)...
Mimo swojej wredności, jaką czasami pokazuje, jest symaptyczna i utalentowana...
Ma... niebieskie oczy, albo piwne... Nie niebiesko-złote...???
Lubi suszone banany
_________________

0
26 Marca 2013r. 14:39
Uwielbia macać łydki! <3 xD
Jest uczulona na wiele rzeczy m.in.Miód, orzechy, cytrusy i wiele innych.
Kiedyś miała czarne włosy naturalnie, ale z roku na rok jej jaśniały i ma blond(dlatego się farbuję)
Ma dużo misiów, a jej ulubionym jest Pan Króliś(nazwała go jako 5-latka więc się nie dziwcie)
Ma nawet dużo zwierzaków m. in.Kota, pięć psów i dwa szczury, a za jakiś czas będzie mieć kozę. xD

Sam się dziwię skąd ja o tobie tyle wiem
_________________
0
26 Marca 2013r. 14:48
Onizuka - Człowiek z Kalisza
Słucha dobrej muzyki
Trenuje Kajakarstwo...
Ma na brzuchu kaloryfer ^^
1.89 wzrostu
Miły i zabawny...
Nosi okulary
_________________

0
26 Marca 2013r. 15:11
Uwaga sprawdzone info
-Jest dziewczyną
-ma "czym oddychać" (C75)
-mierzy 1.69cm (swoją drogą przy jej wzroście to C 75 musi naprawdę dobrze wyglądać)
-jest zboczona ale to już każdy wie, więc napisałem tylko dlatego żeby zapełnić pole
-lubi wysportowanych facetów
-zna się na dobrej muzyce ( no trochę jej pomogłem :D)
-jest dość osobliwa ale również miła i sympatyczna

Niesprawdzone info
-Jest psychologiem zwierzęcym? O.o
-Lubi facetów w garniakach

Ciekawostki
-Ma na profilu pełno cytatów (miesiąc zbierała, a zanim je wrzuciła sprawdziła w google translator czy są tru i głebokie)
_________________
0
26 Marca 2013r. 17:17
Trzecie podejście do opisania Pandziiiiiiiiiiii czas zacząć. (uważaj Pandzia nie będzie kolorowo, skończył się dzień dziecka)

"Pandzia" nie znam jej długo lecz jestem w stanie powiedzieć parę rzeczy.

-Jest człowiekiem i to w dodatku dziewczyną(bez kitu ona naprawdę nie jest pandą, chociaż gdyby nią była to panda z grilla to nie głupi pomysł)
-pozytywnie zakręcona (szczególności gdy piszę na spamie)
-gdy nie ma rozmowy na spamie stara się ją rozkręcić (swoją drogą pewnie najpierw piszę a później czyta co napisała :D)
-ma setki bluz w motywach zwierząt (stwierdzono również że ma bluzę krowy ponieważ się ich boi i nosząc ją chce przezwyciężyć swój strach- tak trzymać jesteśmy z tobą)
-ma pełno cytatów z anime na profilu które starannie dobrane mają być jak najbardziej tru i deep (po polsku już są dlatego gdyż bała się że po angielsku mogło to znaczyć w ogóle coś innego więc wrzuciła je już po przetłumaczeniu w google :D)
-uwielbia macać łydki...nie chyba coś pomieszałem, nieważne.
-zna się na muzyce bo przesłuchała kawałki z mojego profilu :D
-to co mi się podoba to to że uwielbia Yuri(wiesz co dobre)
-sama w sobie Pandzia jest miłym i otwartym ludziem który z każdym znajdzie temat, można odnieść wrażenie że emanuję empatią

_________________
0
26 Marca 2013r. 20:22
Spotkaj Onizukę... może kiedyś.
Wydaje się ciekawym człowiekiem. Mało o nim wiem słabo go znam ale wiem że lubi sporty ekstremalne i jest kozakiem :D.
Jest wyższy ode mnie czyli ma 189 cm a ja tylko 185 cm. Słucha dobrej muzyki którą umieszcza na profilu wiec chwała mu za to.
_________________
0
26 Marca 2013r. 21:11
Haj... Migdałek :D
Romantyk, który wie jak oczarować dziewczyne...
Jest zamknięty w sobie, ale nie boi się ludzi...
Ma w życiu określone marzenia i cele. Stara się je osiągnąć za wszelką cenę...
Trenuje judo...
Jest inteligenty i, wbrew temu co mówi, bardzo dojrzały...
Lubi patrze w gwiazdy ♥.♥
Gotuje i piecze cista ♥.♥


_________________

0
26 Marca 2013r. 21:45
Tajguś fajowa dziewczyna, wcale nie taka niewidoczna^^
Inteligentna, niejednokrotnie reanimuje moją wiarę w rodzaj żeński :3
Lubi zwierzory. Jej zamiłowanie zmotywowało mnie do rzeczy niemożliwej, mianowicie wstawienia foty O.o
Fanka Migdałka I On-aninowego babiarza.
Z tego co zauważyłam lubi Naruciaka XDD
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
26 Marca 2013r. 21:59
Dziabeł!!!
Bardzo inteligentna i utalentowana. Wredota jakich mało ale i tak ją lubię.
Lubi mnie drażnić, a ja ją. Świetnie rysuje. Nie da jej się nic wytłumaczyć zawsze ma swoje zdanie.
Widziałem jej zdjęcie no i jest... nie powiem sami zobaczcie. Ma chłopaka niestety. Wiem że studiuje psychologię przez co mnie potrafi rozgryźć.
Chyba jedna z najciekawszych osób jakie spotkałem na on-a.
_________________

Strona 7 z 44
  «   123456
7
8910111213   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.