Nawigacja

Off-topic

O wszystkim i o niczym

Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
MySpace - Problem
0
15 Marca 2010r. 16:48
Witam. Mam do Was pytanie odnośnie MySpace. Chodzi o to, że od pewnego czasu, trochę mi on, lekko mówiąc ″szwankuje″. Nie mówię o stronie, a o ładowaniu filmików. Gdy chcę coś zbuforować, to pasek, który powinien ″iść″ sobie jakimś tam tempem, jest ″załadowany″ cały. Kolejnym dziwnym zjawiskiem jest to, że jak włączę pauzę podczas oglądania, po chwili resetuje mi się całość i często muszę oglądać dany filmik od początku, gdyż czasami nie chce mi się przewinąć. Tak więc mam pytanie do Was: czy macie ten sam problem (chociaż nie wiem czy można to nazwać problemem, a raczej irytującym szczegółem)? Ktoś w ogóle połapał się o co mi chodzi? ^^

Z góry przepraszam, za dość chaotyczny styl pisania, ale niestety nie potrafię inaczej. ; P
_________________
0
15 Marca 2010r. 16:56
Jakiej używasz przeglądarki? Może zaktualizuj flash′a ?
_________________
0
15 Marca 2010r. 17:01
Mozilla Firefox. A flash′a aktualizuję na bieżąco.
_________________
0
15 Marca 2010r. 17:35
To dziwne.. ja mam Firefox/3.5.8 i działa bez problemu.. może jakiś dodatek coś namieszał.. ale wątpię w to.
SprawdAo na innej przeglądarce.

A komputer masz jakiś stary? To w sumie też może mieć coś do rzeczy.
_________________
0
15 Marca 2010r. 17:39
Komputer ma 2 lata. Na innych przeglądarkach jest to samo, nawet na drugim komputerze. Sama już nie wiem dlaczego tak się dzieje, dlatego właśnie się zapytałam czy ktoś ma podobnie, czy tylko ja.
Ostatnio edytowany przez atina91 15 Marca 2010r. 17:40, W całości zmieniany: 1
_________________
0
15 Marca 2010r. 19:51
Sprawdziłem odtwarzanie na Myspace na 2 przeglądarkach FireFox i Opera, faktycznie, kiedy włączam odcinek, cały pasek jest już zbuforowany, ale kiedy zatrzymuję odtwarzanie i włączam je ponownie po 4 min, odtwarza od tego samego momentu na którym się zatrzymałem. Niestety w tym temacie nie jestem ci w stanie pomóc, bo nie wiem od czego to może zależeć.
_________________
0
15 Marca 2010r. 19:56
To widzę, że z tym paskiem nie tylko ja mam schrzanione. ; P Chociaż to jedno pocieszenie. A z tym cofaniem, to nie wiem dlaczego mi się tak dzieje. Trudno, będę musiała przeżyć, może się samo za jakiś czas naprawi. Terax, Sebainter - dziękuję Wam za odpowiedzi i chęci pomocy. Sądzę, że więcej się nie dowiem od kogoś innego, więc jak coś to temat do Kosza. : )


Edit By sebainter: Nie no, temacik może zostać, bo ktoś, kiedyś może mieć inny problem z Myspace i być może będziemy mu w stanie pomóc. A dodatkowo nie będzie kilku tematów na jeden temat, czyli będzie porządek, tak jak lubię :3
Ostatnio edytowany przez sebainter 15 Marca 2010r. 20:06, W całości zmieniany: 2
_________________
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.