Toradora!
Szczegóły Lista odcinków Download Galeria Artykuły Opis
Opis
Ryūji Takasu jest łagodnym, rozsądnym licealistą, którego natura obdarzyła oczami łobuza. Wszyscy w szkole, którzy go nie znają, truchleją na jego widok, a każde jego spojrzenie traktują jak potencjalną groźbę. Dlatego Ryūji ma mało przyjaciół i, co dla niego najgorsze, nie może znaleźć sobie dziewczyny. Podoba mu się niejaka Minori Kushieda, ale on nawet nie myślał o podzieleniu się z nią tą informacją, bojąc się, iż ucieknie z krzykiem przerażenia, po takim wstrząsie.
Tymczasem w szkole jest osoba, wzbudzająca nawet większą trwogę, niż nasz bohater. Mowa tu Taidze Aisace, będącej prawdziwym wulkanem – dziewczyną wiecznie chmurną, nie respektującą nikogo, która jak tygrys rzuca się na każdego, kto stanie jej na drodze. Taiga pochodzi z bogatej rodziny, mieszka sama w wielkim apartamencie i jest rozpieszczoną bałaganiarą. Co ciekawe ona też ma problemy sercowe. Upatrzyła sobie Yūsaku Kitamurę (kolegę Ryūjiego). Jednak, w przeciwieństwie do naszego bohatera, Taiga miała odwagę, aby napisać do Kitamury list miłosny, choć udolność dostarczenia owego listu do adresata była już co najmniej wątpliwa.

Odkrył to przypadkiem nasz nieszczęśnik. Okazało się, że dzięki znajomościom oboje mogą sobie pomóc w miłosnych problemach. Ryūji nieopatrznie wyznał, że dla zaprzyjaźnienia z Kushiedą zrobiłby wszystko, a Taiga to natychmiast wykorzystała. Od teraz nasz licealista będzie spełniał wszelkie jej zachcianki, z nadzieją, że to rozwiąże jego sercowe problemy. A może wpakuje go w inne?
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2020
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.