Nawigacja
Czytelnia » Aktualności » Koniec mangi Naruto & film Naruto 7: The Last
Aktualności
Koniec mangi Naruto & film Naruto 7: The Last
Dwie informacje krążące po fandomie anime & mangi Naruto , dające nadzieje jak i takie, co ją odbierają. Więcej w rozwinięciu artykułu.
Koniec mangi Naruto - czy to na prawdę kilka ostatnich chapterów mangi Masashiego Kishimoto?


Od dłuższego czasu po internecie krążą wieści o nadchodzącym zakończeniu mangi ( po prawie 700 chapterach) uwielbianej przez wielu i całkiem dobrze znanej- Naruto Shippuden. Potrafię zrozumieć jak czują się wszyscy czytający od lat ten tytuł, ponieważ na wieść że pozostało mniej więcej 5 chapterów do końca- najpierw się zdziwiłam, a następnie głęboko zasmuciłam. Ostatnie rozdziały dopiero co rozpoczęły wątek starcia Naruto z Sasuke i jego nietypowym podejściem do świata ninja, a tu nagle koniec? Rozumiem, że autor nie chce przeciągać w nieskończoność, ale materiału spokojnie starczyłoby na jeszcze ponad 20 chapterów.
Osobiście zakładam, że autor nie chce domykać wszystkich wątków, żeby móc rozpocząć kolejny etap w życiu Naruto i jego przyjaciół. I taką mam nadzieję, ponieważ nie może się to tak po prostu skończyć *paniczny płacz*. A może rzeczywiście to ostatnie momenty mangi, żeby móc wszystkie niedokończone sprawy domknąć w nadchodzącym filmie pod tytułem "Naruto 7: The last"?


NARUTO 7- THE LAST- ostatni film z tej serii czy początek Nowej Ery Naruto?


Premiera tej oto zagadki dla fanów Naruto planowana jest na 06.12.2014. Czyli za niedługo. W internecie krąży wiele informacji oraz projektów postaci spod pióra samego autora- Kishimoto. Co jakiś czas są również udostępniane w japońskiej prasie plakaty reklamujące ten oto film, a na niektórych z tle pojawiają się tajemnicze, niewyraźne szkice, dające wiele do namysłu dla fanów.

YouTube wideo


Trailer nie ukazuje ani nie obiecuje zbyt wiele. Na sam koniec możemy zobaczyć dorosłego Naruto- lecz ani głos się nie zmienił, a skrócenie włosów głównego bohatera tej serii nie przypadła za bardzo do gustu fanom, lecz reszta projektów postaci jest na prawdę dopracowana. Poniżej kilka szkiców autora.

To tylko kilka szkiców, ponieważ na niektórych plakatach widać również Sakurę, Sasuke, Saia oraz Kakashiego.


Informacji wystarczająco, żeby rozpalić ciekawość fanów i zrobić im chrapkę na następny film. Ja osobiście nie mogę się doczekać tego filmu i z drugiej strony ubolewam nad zakończeniem mangi mimo tylu niewiadomych. Polecam każdemu kto kocha anime pełne walki, zawrotów akcji i zagadek.

A jakie są Wasze opinie odnośnie tych dwóch newsów?


PS Dzisiaj urodziny Naruto- wszystkiego najlepszego dla tego zgrywusa c:
Oceń artykuł:
Przeczytaj więcej o:
Komentarze
Nie posiadasz zezwoleń do pisania komentarzy.
Od najstarszych Strzałka w dół Od najnowszych Strzałka w górę
2
Bardu 11 Października 2014r. 23:24
Seria i tak jest już dosyć długa...Ale to w niczym nie przeszkadza, bo świetnie się ją ogląda/czyta. Miejmy nadzieję, że Kishimoto zrobi sobie tylko coś w rodzaju wakacji i powróci ze świeżymi pomysłami na kolejne chaptery.
1
Lilith 10 Października 2014r. 23:10
niennienienienienei! to nie może się tak skończyć. :C

Wszystkiego najlepszego Naruto <3 Żyj wiecznie. C:
1
Mion 10 Października 2014r. 23:11
no właśnie! napiszmy petycję, że ma być kontynuacja i tyle! :C A Naruto niech nam żyje wiecznie :D
1
Lilith 10 Października 2014r. 23:29
Naruto do Wulgaryzmy usranej śmierci. ♥♥♥

Nie można pozbawić fanów przyjemności. Moda na sukces ma ponad 7tys. odcinków, to dlaczego Naruto nie może też mieć tyle? :D
Nie posiadasz zezwoleń do pisania komentarzy.
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2021
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.