Nawigacja

Pytania i propozycje

Prośby skierowane do administracji

Strona główna » Strona i forum » Pytania i propozycje » Forum - propozycje na działy
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
Forum - propozycje na działy
0
6 Września 2009r. 15:17
Brakuje Ci czegoś na forum? Napisz o tym w tym temacie, rozważymy każdą propozycję.
_________________
0
19 Września 2009r. 1:35
Zdjęcia użytkowników :D

// Pomysł dobry, jednak poczeka sobie trochę w poczekalni ;). Ron
_________________
0
27 Września 2009r. 11:03
Proponuje usunąńâ€! dział wasza twórczośńâ€!, ze względu na zapchanie forum działami, które zniechęcają... Dodańâ€! tylko muzykę do dyskusji (w dyskusjach równie dobrze można dodawańâ€! nasza twórczośńâ€!).
_________________
0
28 Września 2009r. 19:11
Proponuje dodańâ€! dział o radiu.
_________________
0
28 Września 2009r. 19:40
Co do zdjęńâ€!, to na razie czegoś takiego nie planuję - ale byńâ€! może zostanie dodana taka możliwośńâ€!, jednak dotyczyńâ€! będzie całej strony, a nie tylko forum.

Reszta pomysłów przeanalizowana i zrealizowana!
_________________
0
29 Września 2009r. 21:27
teraz ok :)
_________________
1
8 Sierpnia 2016r. 2:50
Proponuję dodać dział "Przedstaw się"
_________________

Sapere aude!
0
9 Listopada 2016r. 21:17
Że niby taki? Trzeba ruszyć głową i poszukać...
_________________



– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
0
12 Kwietnia 2017r. 14:35
Ja tam bym chciał dział Filmy do rozmów fanowskich~
Myślałem, też o "Książki" ale to jest bez sensu, bo przecież novelki i opowiadania już są

I generalnie nie wiem czy to co teraz napiszę może tu być czy ma trafić do tematu propozycję

Ale w każdym razie jak dla mnie powinno się zrobić większy porządek w novelki i opwiadania, bo niby to rozmowy fanowskie ,a tak naprawdę trafiają tam opowiadania, które często nie mają z tym nic wspólnego... Niby jest to działa o dziełach pisanych... Ale jak dla mnie to by było lepiej oddzielić Wasza Twórczość od Rozmowy Fanowskie i dać oddzielne miejsce tj. dodać nowy podział, bo teraz są trzy kategorie "Strona i Forum", "Rozmowy Fanowskie" i "O Wszystkim i o niczym"

Moja propozycja jest aby dać kategorie "Wasza Twórczość" podzielić na działy "Dzieła Pisane" "Dzieła rysowane" (czy jakoś tak) i "Inna twórczość"

Z drugiej strony mogłoby to wprowadzić większy bałagan i pewnie trzeba by było przenieść większość tematów z waszej twórczości"

PS... tak też myślałem czy nie byłoby fajnie jakby można było ocenia tematy tak jak artykuły? I później móc wybrać opcję jakie tematy ma tobie na dole pokazywać
np Ostatnio na forum/ Najlepiej oceniane na forum... tak sobie myślę, że fajnie by też bylo jakby można była zacznać kilka tematów, które by się na dole pokazywała zamiast Ostatni temat... Wiem to już totalna przesadza, tak tylko rzucam propozycjami.
Ostatnio edytowany przez barthes8 12 Kwietnia 2017r. 14:36, W całości zmieniany: 1
_________________

0
20 Czerwca 2017r. 20:31
Proponuję dodać dział z różnymi komiksami i historiami stworzonymi przez użytkowników. Taką małą galerię która pozwoli rozwijać stronę artystycznie.
Taka moja mała propozycja.
_________________
0
13 Lipca 2017r. 15:20
Temat działu, który proponuję to dział o jedzeniu.
Gdzie mogło by być coś o ciekawej kuchni, smacznym jedzeniu.
_________________
Ciszą łatwo można coś zniszczyć, a chaos pomaga zacząć od nowa.
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.