Nawigacja

Pytania i propozycje

Prośby skierowane do administracji

Strona główna » Strona i forum » Pytania i propozycje » „Upgrejd” strony - propozycje i pytania
Obowiązuje na całym forum! Prosimy o jego przeczytanie i przestrzeganie
„Upgrejd” strony - propozycje i pytania

Strona 2 z 2
  «   1
2
0
21 Listopada 2009r. 12:59
zrobienie coś z tym błędem, że nie można edytować swoich komentów pod anime i newsami :)

EDIT: lepszy link do głosowania na listę przebojów (może niech się pokazuje przy włączeniu strony w nowym okienku albo bezczelnie na środku, żeby każdy musiał zagłosować, a po zagłosowaniu spokój na tydzień)
Ostatnio edytowany przez Avril 23 Grudnia 2009r. 14:46, W całości zmieniany: 1
_________________
0
27 Listopada 2009r. 20:56
Ja bym jeszcze dorzucil cos odnosnie playera :D

mozliwosc pauzowania po nacisnieciu na film :P nie tylko na przycisk na dole :P
_________________
0
29 Listopada 2009r. 18:07
a szłoby coś poradzińâ€! na samobany??
_________________
0
2 Grudnia 2009r. 19:54
Ron to jakby się dało coś zrobińâ€! z tym łączeniem 2-3 części Anime (O ile to możliwe) a jak nie, to żeby chociaż przy jednym epku wyskakiwały 2-3 playery... bo uznałem jednak że dzielenie Anime i wrzucanie na You Tuba, i wyciąganie ścieżki jest lepszym rozwiązaniem niż MV które mnie ostatnio wkur... Ciągle wyskakują błędy konwersji, ma limity oglądania i jeszcze ostatnio nie wgrywa mi epów w rozdzielczości 1280-720 jako HD :<
No i właśnie apropo HD czy można by zamontowańâ€! tą opcje w naszym Playerku... byłaby bardzo przydatna... :>

Ps. No i jeszcze zakaz usuwania wpisów na spamie dla Roc bo robi to za często XD (To jak się nie uspokoi ;))

Edit: Możliwośńâ€! edycji swojego komentarza...
Edit 2: Sry... wrzucają na Dailymotion, a tam jest ograniczenie do 20 min i jest HD więc 2 playery albo łączenie...
_________________
0
2 Grudnia 2009r. 21:33
SEBA breedzi z usuwaniem moich postów....wcale tego nie robię często :<
_________________
0
3 Grudnia 2009r. 16:02
Co do Playera - niestety słabo znam się na Flasch'u i czegoś takiego nie zrobię - jedynym wyjściem jest skorzystanie z gotowca.

Co do upgrajdu - postanawiam wydańâ€! MOOOOOCno wczesną wersje, dopiero wtedy będzie sens mówienia czego brakuje - planuje to zrobińâ€! w ten łikend.
_________________
0
3 Grudnia 2009r. 20:48
Dailymotion i łączone / 2 playery to fajna rzecz

Możliwośńâ€! całkowitego wyłączenia emotek z spamboxu i może forum :3

i co to ja jeszcze miałem.. ah! Kolumna 'odcinek był oglądany 69 razy' na liście odcinków. Ja bym wstawił grafikę oka jak ci za długo pisańâ€! albo po prostu.. 'oglądany' i na dole 69 :<
_________________
0
19 Grudnia 2009r. 12:21
Fajnie byłoby gdyby była emotki ;D Np. małpki ;p Mogę Ci podać linka, żebyś zobaczył o jakie mi małpy chodzi xd I żeby można było dodawać znajomych i tworzyć grupy ;/
Ostatnio edytowany przez Neko-chan 19 Grudnia 2009r. 13:31, W całości zmieniany: 1
_________________
0
22 Grudnia 2009r. 22:50
Wywalenie kolorowej czcionki ze SpamLive..przynajmniej tej rażącej w oczy...
_________________
0
5 Marca 2010r. 22:23
Dodaj że taką ładną kolumnę noo :<
[imgs]http://d.imagehost.org/0177/temp.png[/imgs]
tyle tam miejsca masz.. co Ci szkodzi?

i przydała by się jakaś galeria teł, bo wyświetlanie po 6 to mało trochę

ii można by było dodać w galeriach użytkowników "ustaw obrazek jako tło strony".. ale to tylko taki pomysł
Ostatnio edytowany przez Terax 5 Marca 2010r. 22:24, W całości zmieniany: 1
_________________
0
6 Marca 2010r. 10:05
Według Teraxowego życzenia! <ukłon> nie polecam się na przyszłość! :>.
_________________
0
3 Września 2017r. 15:36
W sumie dział Gry jest tylko o Grach japońskich czy o wszystkich? bo widzę tam nie-japońskie i się zastanawiam ^^"
Proponowałbym przeniesienie tego tematu -> https://on-anime.pl/forum/temat/66-Vampire-Knights-PL do działu mang lub anime
Ostatnio edytowany przez barthes8 3 Września 2017r. 15:55, W całości zmieniany: 1
_________________


Strona 2 z 2
  «   1
2
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2024
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.