Artykuły autorstwa Yuichi
Czytelnia » Yuichi
Przenosimy się na inny serwer!
Przenosimy się na inny serwer!
W historii każdej strony następuje moment, w którym trzeba zebrać wszystko do kupy i przenieść się do nowego domu. Dzisiejszej nocy lub nawet w najbliższych dniach strona może być wyłączona z powodu przenosin wszelkich tobołków na nową maszynę. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy :)
Napisał Yuichi 24 Stycznia 2016r.
Przerwa techniczna
Przerwa techniczna
Uwaga! Dziś o godzinie 0:00 (noc z piątku na sobotę) strona zostanie (tym razem planowo) wyłączona celem reinstalacji systemu operacyjnego. Strona może być wyłączona nawet do 12:00 rano, jednak mam nadzieję, że skopiowanie wszystkich plików, instalacja i konfiguracja wszystkich niezbędnych programów zajmie dużo mniej czasu, a po drodze nie będzie żadnych niespodzianek typu program X nie działa na nowym systemie, ić pan spać.
Napisał Yuichi 1 Maja 2015r.
Yahari ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru
Yahari ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru
Na stronie znajduje się już "pierwsze wrażenie", dzięki któremu miałem okazje zapoznać się z tą serią. Spodobała mi się na tyle, że - nawet nie mając żadnych umiejętności redaktorskich - postanowiłem podzielić się moją opinią na jej temat. Czytajcie na własną odpowiedzialność, by nie było, że nie ostrzegałem ;)
Napisał Yuichi 11 Kwietnia 2015r.
Strony

Strona 2 z 12
  «   1
2
345678   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2020
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.