Artykuły autorstwa Yuichi
Czytelnia » Yuichi
Aktualizacja On-Anime oraz nabór na redaktorów
Aktualizacja On-Anime oraz nabór na redaktorów
Dziś nastąpiła mała aktualizacja strony, głównie został nieco poprawiony system aktualności, dodane zostały kategorie, tagi oraz powiązania newsów z anime. Ogłaszamy także nabór na newsmanów, którzy wyszukiwaliby interesujące nowości dotyczące Japonii i jej kultury. Zapraszam wszystkich chętnych do przeczytania!
Napisał Yuichi 5 Stycznia 2011r.
Nowy Rok - Czas podsumowań
Nowy Rok - Czas podsumowań
Co tu dużo mówić, ten rok był tragiczny dla on-anime (a przynajmniej jego druga połowa, bo pierwsza to czas rozkwitu). W tym czasie zwykle podsumowuje się miniony czas oraz snuje plany na przyszłość, więc postanowiłem też zrobić coś takiego. Może kogoś to zainteresuje ^.^
Napisał Yuichi 31 Grudnia 2010r.
Zuy admin
Zuy admin
I znów jestem tym złym, mimo chęci czynienia dobra... na szczęście jako zuy admin wpadłem na zuy plan, by już nigdy nie być zuym. Więcej w rozwinięciu.
Napisał Yuichi 31 Października 2010r.
Zmiana planów...
Zmiana planów...
Panie i Panowie, robimy inaczej... obecny poziom prac mnie strasznie irytuje, a on-a popada w ruinę. Trzeba to zmienić teraz, a nie czekać aż baka admin zrobi cały skrypt! Dlatego postanowiłem, że codziennie będę coś dobudowywał do tego skryptu wykorzystując już masę kodu stworzonego w przeciągu ostatnich tygodni. Przynajmniej będę mógł się na żywo chwalić postępem prac...
Napisał Yuichi 12 Października 2010r.
Czas wakacyjnych marzeń minął...
Czas wakacyjnych marzeń minął...
No i po wakacjach... niestety nie udało się do tego czasu w pełni uruchomić strony. Nie będę zwalał odpowiedzialności za tę wpadkę na brak czasu czy warunki atmosferyczne i powiem, że w czasie kiedy mogłem pracować robiłem coś o wiele dla mnie ważniejszego i ciekawszego. Jest jednak druga strona medalu, bo gdy inni będą teraz narzekać na szkołę i brak czasu na rozrywki, ja będę miał go pod dostatkiem. Jeśli nadal czytasz te wypociny to zapraszam do rozwinięcia, gdzie jest tego więcej :).
Napisał Yuichi 1 Września 2010r.
Mały wielki nabór
Mały wielki nabór
Ogłaszamy pełną mobilizację! Dziś szukamy osób chętnych do boju na pierwszej linii frontu. Do obsadzenia są różne jednostki więc (nie) każdy znajdzie coś dla siebie. Szukamy: uploaderów anime, tłumaczy/wrzucaczy mang oraz osób chętnych do zasilania działu torrent wartościowymi plikami, by nigdy nie zabrakło nam paliwa w postaci gier, muzyki oraz anime! Więcej w rozwinięciu - zapraszamy serdecznie! PS. Rejestracja nowych kont została aktywowana!
Napisał Yuichi 26 Lipca 2010r.
Strony

Strona 7 z 12
  «   123456
7
89101112   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2020
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.