Artykuły autorstwa Yuichi
Czytelnia » Yuichi
Pierwsza część czystek
Pierwsza część czystek
Zgodnie z zapowiedzianą reorganizacją Redakcji mamy pierwsze jej rezultaty, na chwilę obecną z funkcji uploadera zrezygnował - <a href=â€2pokaz_profil/Deriusâ€2>Derius</a> za poświęcony jego czas i chęci bardzo dziękujemy.<br /><br /> Reszcie w miarę możliwości będę patrzył na ręce. Mam także miłą wiadomość, bo do zespołu dołączają <a href=′pokaz_profil/hikoo′>hikoo</a> oraz <a href=′pokaz_profil/Mion′>Mion</a>, w charakterze bardziej redaktorów niż uploaderów, jednakże i możliwość dodawania odcinków otrzymali. Czekam także na decyzję bezsprzecznie największego uploadera co do chęci powrotu - mam wielką nadzieję, że tak się stanie.<br /><br /> Niestety pewne okoliczności zmuszają mnie do zaprzestania prac nad skryptem przez jakiś czas i poświęceniem każdego wolnego czasu na upload. Mam nadzieję, że w ferie (15 lutego) to się trochę zmieni.<br /><br /> PS. Wyłączam możliwość zgłaszania błędów przez gości - mam już dość "nic się nie wyświetla" - ludzie POCZEKAJCIE TROCHę, odcinek potrzebuje czasem trochę więcej by się załadować!<br /><br /> <b>PPS.</b> Z radością chciałbym powitać także jeszcze jednego nowego członka redakcji - <a href=′pokaz_profil/Spaghetti′>Spaghetti</a> dołączył do grona uploaderów. Na razie oczywiście, na okres próbny zobaczymy jak mu pójdzie ;).<br /><br /> <b>Kij go wie który to już edit.</b> <a href=′pokaz_profil/Shion′><b>Shion</b></a> wraca... właściwie nigdzie nie była, ale ma już z powrotem prawa "starszego uploadera" :>.
Napisał Yuichi 6 Lutego 2010r.
Reorganizacja i nabór
Reorganizacja i nabór
[center][size=18]Reorganizacja[/size]<br /> Robimy porządki[/center] <br /><br /> Na razie mamy tutaj burdel na kółkach, połowa serii nie jest dokończona a większość uploaderów robi sobie wakacje. Tak więc trzeba to wszystko ogarnąć i się zreorganizować. <br /><br /> [center]Proszę wszystkich uploaderów o PW z informacją czy chcą nadal współpracować ze stroną.[/center] <br /><br /> [size=16]Nabór do redakcji[/size]<br /> Chciałbym także zaprosić wszystkich chętnych do pracy o przystąpienie w nasze szeregi. Brakuje nam dobrych ludzi do pracy - i tych piszących newsy, i wrzucających odcinki. Chętnych zapraszam tutaj: [url]http://www.on-anime.pl/forum/Og%C5%82oszenia_i_informacje/59[/url]
Napisał Yuichi 1 Lutego 2010r.
Podziękowania! I mam pomysła...
Podziękowania! I mam pomysła...
Dziękuje wszystkim, którzy bezinteresownie sypnęli groszem! A»yjemy i mamy się dobrze na kolejne pół roku :) (co prawda radio jeszcze leży, ale nie na długo!) <br /><br /> Teraz jednak czas na zagospodarowanie punktów, oprócz zakupu "premium konta" trzeba wymyślić jeszcze coś ciekawego... coś na co będzie warto to wydać... i tak wpadłem na pomysł, by zrobić "grę przeglądarkową" połączoną ze stroną. Ale o co chodzi? Zapraszam do rozwinięcia.
Napisał Yuichi 20 Stycznia 2010r.
Kryzys finansowy mamy...
Kryzys finansowy mamy...
Ano mamy największy kryzys finansowy w dziejach On-anime! Przez cały czas byłem całkowicie wypłacalny jednakże w tym nieszczęsnym styczniu zderzyło się ze sobą wiele nieprzyjemnych okoliczności i wyszło jak wyszło - szukam 50 złociszy, które brakują do ponad 150 złotowej sumy półrocznego hostingu. Szukając funduszy zanurkowałem pod łóżko po drobniaki, jednakże nawet ten desperacki krok nie wystarczył :<. Uruchomiłem więc usługę zakupu punktów, za które będzie można... coś kupować (na razie jeszcze do końca nie wiem, ale niedługo będzie sklepik :P). <br /><br /> Jeśli chcesz pomóc, zapraszam: [url]http://www.on-anime.pl/premium/[/url]
Napisał Yuichi 18 Stycznia 2010r.
No pierwszy news w tym roku...
No pierwszy news w tym roku...
Ach i oto nadszedł rok 2010 - nie mam nic ciekawego do powiedzenia, więc walnę wam emotkę - :D ... No dobra, dobra - miejmy nadzieję, że roczek 2010 będzie dla nas jeszcze lepszy niż poprzedni, z mnóstwem ciekawych serii (ja osobiście czekam najbardziej na Film Haruhi oraz Angel Beats), a w maju czekają nas pierwsze urodzinki strony... no i... już odliczam do ferii zimowych :s.
Napisał Yuichi 1 Stycznia 2010r.
A na święta...
A na święta...
... łapcie kartkę :>.<br /><br /> [size=9]Kliknij by zobaczyć pełny rozmiar[/size]<br /> [img]http://www.on-anime.pl/pliki/grafika/169c7e7-aff162.png[/img] <br /><br /> [color=green]Logicznym jest, że z powodu świąt nie będzie w tym tygodniu notowania WNN. A»yczę jednak wszystkim słodkich i udanych świąt i szampańskiego Sylwestra! - AVRIL[/color] <br /><br /> [color=red]Ron[/color]: Miło by było, gdyby reszta redakcji także coś od siebie dopisała :).<br /><br /> [color=yellow]Dezio61[/color]: W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, chciałbym złożyć wszystkim userom najserdeczniejsze życzenia z tejże okazji. Niech rodzinna atmosfera świąt będzie u każdego z was oraz Moc Otakuprezentow pod choinką :D<br /><br /> [color=navy]sebainter[/color]: Ron wykręcił nam wspaniałą kartkę świąteczną :3 aż miło popatrzeć, ale do rzeczy. Chciałbym wam życzyć wesołych, szczęśliwych i oczywiście otakowych świąt. A»eby przebiegały w miłej atmosferze, bez kłótni z bilskimi, i bez zbędnych smutków. Pamiętajmy że jest to święto rodzinne, więc wypadałoby je spędzić w naszym rodzinnym gronie bez sporów, które jak wiadomo bardzo często się zdarzają w tym czasie. Masa prezentów pod choinką jest oczywiście normą, dlatego życzę też masy wspaniałych Anime i spełnienia waszych przyszłych Marzeń. Na koniec nie pozostaje mi nic innego jak napisać Merry Christmas!!! <br><br> [color=#D2691E]Shara[/color]: A»yczę Wam wszystkiego najlepszego! Nie tylko na te święta, ale też w Nowym Roku :) Spełnienia marzeń, ciepła i miłości. Oraz żeby nigdy nie odeszła Wam chęć na oglądanie anime i czytanie mangi! :)<br /><br /> [color=#D2691E]Lisek[/color] Troszeczkę spóAonione ale życzę wszystkim userom wesołych świąt, z rodzinką, masy prezentów pod choinką i super zabawy w sylwestra! :). <br /><br />[color=red]Ron[/color]: Hikoo założył temat z życzeniami na forum, serdecznie zapraszamy :) [url=http://www.on-anime.pl/forum/Off-topic/55]Link[/url] <br /><br />[color=#660033]Shion[/color]: Eee... Otakowych! <br /><br />[color=red]Ron[/color]: Piękne życzonka Shion :>. Ach dziś napracowałem się i stworzyłem historię strony [url=http://www.on-anime.pl/forum/Og%C5%82oszenia_i_informacje/57](Link)[/url]. Wiem, że zapewne wszystkich to łajno obchodzi, ale co tam ^^. A»yczę wesołego II święta ;>. <br><br> [color=#2E37FE]Terax[/color]: Eee... najlepszego...<br> i co to za pomysł, żeby loliconom życzyć neko? ..
Napisał Yuichi 24 Grudnia 2009r.
Alternatywny interfejs strony
Alternatywny interfejs strony
Niedawno mówiłem coś o nowym (alternatywnym - każdy wybierze jak chce przeglądać stronę) interfejsie. Jako że skończyłem już prawie jego szkielet mogę pokazać o co chodzi (uprzedzam tylko, że nic tam jeszcze niema - chodzi jedynie o pokazanie idei):<br /> [center][url]http://www.on-anime.pl/OS/[/url][/center] <br /><br /> Wiem - dziwne i niespotykane. Na rozdzielczościach większych niż 1024px tło się powiela, jednak przy finalnej wersji każdy będzie mógł je oczywiście zmienić, tak samo jak i kolory, a nawet cały styl motywu (np. bez przezroczystości dla słabszych komputerów). ps. Wersja jest przetestowana jedynie na Google Chrome - nie wiem jak to wygląda/działa na innych przeglądarkach ;).
Napisał Yuichi 22 Grudnia 2009r.
Forum dyskusyjne
Forum dyskusyjne
[left_alg][img]http://www.on-anime.pl/g/1bac49b-f19c44.png[/img][/left_alg] Aha! I oto pojawiło się kolejne miejsce do spamowania - forum! Nie jest jeszcze w 100% gotowe, ale ma już to co potrzeba. Niestety, tak jak z resztą starej bazy i tutaj kodowanie znaków jest inne więc wszystkie stare posty zamiast polskich znaków mają jakieś krzaki. Postaramy się to w miarę możliwości poprawiać, mam nadzieję że wy także pomożecie i z edytujecie swoje wpisy :). [center]Edit Shi: [url=http://www.on-anime.pl/forum/Off-topic/51]W tym temacie możecie skomentować zmiany na stronie[/url][/center]
Napisał Yuichi 14 Grudnia 2009r.
Prace na stronie
Prace na stronie
<img src=″http://www.on-anime.pl/grafika/galeria_uzytkownikow/1277281-88bfcf.jpg″ style=″border:1px solid #000; margin:2px; float:left;″ /> Jak widać jest już nowy skrypt... a właściwie jego 10% bo wiele jeszcze brakuje - niemniej mam nadzieję, że wytrzymacie do czasu jego ukończenia :).<br /><br /> Niestety coś się pokręciło z kodowaniem i w starych tekstach brakuje polskich znaków - postaram się to systematycznie naprawiać.
Napisał Yuichi 6 Grudnia 2009r.
Propozycje na temat nowej wersji strony
Propozycje na temat nowej wersji strony
<a href=′http://on-anime.pl/forum/viewthread.php?thread_id=49′>http://on-anime.pl/forum/viewthread.php?thread_id=49</a> W związku z zaawansowanymi pracami nad nowym oskryptowaniem strony, zachęcam was do napisania swoich propozycji - jeśli masz jakiś ciekawy pomysł na to co mogłoby się tam znaleAoć napisz o tym w podanym temacie. Wszystkie wpisy zostaną przeczytane i zweryfikowane ;).
Napisał Yuichi 17 Listopada 2009r.
Strony

Strona 9 z 12
  «   2345678
9
101112   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2020
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.