Artykuły autorstwa Yuichi
Czytelnia » Yuichi
Przyszłość On-Anime - czyli krótki wywód od zgredmina
Przyszłość On-Anime - czyli krótki wywód od zgredmina
Czyli jak widzę najbliższą przyszłość strony i jak zamierzam ją uratować od... jakby to powiedzieć: "rdzewienia"... "rozpadania"... "upadku" itd. Nie jest obecnie tak źle - są nowości, nowe odcinki, encyklopedia jakoś tam działa, jest i proste forum, ale to nie to co kiedyś, strona nie sprawia wrażenia zbyt profesjonalnie napisanej. Dlatego zapraszam do rozwinięcia wszystkich zainteresowanych tym, co się będzie działo w najbliższym czasie z naszą stronką.
Napisał Yuichi 3 Maja 2011r.
Prima aprilis
Prima aprilis
W związku z tym, że dzisiejszego pięknego zachmurzonego do granic możliwości dnia mamy prima aprilis to na stronie nie będzie żadnych głupich żartów. Dziękujemy za uwagę ^.^
Napisał Yuichi 1 Kwietnia 2011r.
Przegląd prasy: Otaku nr 2/2011
Przegląd prasy: Otaku nr 2/2011
W moje łapki trafił właśnie najnowszy numer Otaku, dlatego postanowiłem przyjrzeć się na szybko jego zawartości i podzielić się tym z wami. Numer powinien być już niedługo dostępny w sklepach komiksowych i Empikach (o ile jeszcze go nie ma ^.^)
Napisał Yuichi 14 Marca 2011r.
Aktualizacja: Dział Upload - Informacje - Nabór
Aktualizacja: Dział Upload - Informacje - Nabór
Reorganizacja działu upload powoduje usunięcie wszystkich NIEDZIAŁAJĄCYCH odcinków online z naszej strony. Zmieniają się także nieco zasady uploadu dla wszystkich, dlatego wszyscy obecni uploaderzy powinni określić czy mają ochotę nadal współpracować. Zapraszamy także wszystkich nowych chętnych do naszej redakcji.
Napisał Yuichi 19 Lutego 2011r.
Nowy serwer
Nowy serwer
Strona z powodu przechodzenia na nowy serwer nie działa obecnie prawidłowo. Przepraszamy za kłopoty i prosimy poczekać przynajmniej do jutra :<.
Napisał Yuichi 31 Stycznia 2011r.
Potrzebujemy waszej pomocy!
Potrzebujemy waszej pomocy!
Ostatnio nasza strona ma niemałe problemy, a to wolno działa, a to zupełnie nie działa albo spam gdzieś sobie ucieka =(. Dlatego postanowiłem przejść na coś mocniejszego, jednak niestety głównym problemem są zue pieniądze. Spokój na rok będzie nas kosztował 350 złociszy. Jeśli chcesz nam pomóc nawet malutką kwotą zapraszam do rozwinięcia!
Napisał Yuichi 20 Stycznia 2011r.
Strony

Strona 6 z 12
  «   12345
6
789101112   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2020
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.