Artykuły autorstwa Yuichi
Czytelnia » Yuichi
On-Anime Online?
On-Anime Online?
No cóż, można powiedzieć, że wróciliśmy. Nie do końca oczywiście, gdyż obecny skrypt jest daleki od perfekcji i jest to tylko strona-dziecko głównego planowanego serwisu (jak mówiłem odcinki online zostają oddzielone od encyklopedii). Konta użytkowników będą oczywiście wspólne dla obydwu serwisów, tak samo jak nasz kochany Spamlive. Po więcej informacji zapraszam do rozwinięcia newsa.
Napisał Yuichi 8 Lipca 2010r.
Mała zmiana wyglądu
Mała zmiana wyglądu
Jak każdy zapewne zauważył zmienił się nieco wygląd strony - jest prostszy i wczytuje się praktycznie natychmiast, oferuje także o wiele więcej opcji dostosowania go do własnych upodobań. Można teraz wybrać dowolny kolor poszczególnych elementów oraz ustawić ich przezroczystość. Jedynym minusem jaki widzę to to, że nie wygląda już tak ″fajowo″, jednak myślę, że plusy (szybsze wczytywanie, możliwość wyboru dowolnego koloru i przezroczystości, a strona zdecydowanie ładniej i szybciej chodzi) na pewno pokrywają ten minus.
Napisał Yuichi 2 Maja 2010r.
Napisy K-On!!
Napisy K-On!!
Download: <a href=″http://www.on-anime.pl/pliki/napisy/[on-anime]k-on!!_02.zip″>[on-anime]k-on!!_02.zip</a> [size=9]Napisy dopasowane do wersji CoalGuys, tłumaczenie na ich podstawie.[/size] Nie potrzeba żadnych kosmicznych czcionek ;). Wersja online niedługo!
Napisał Yuichi 14 Kwietnia 2010r.
Napisy K-On!!
Napisy K-On!!
Downloadu na razie nie mamy, więc postanowiłem wrzucić tutaj dla wszystkich chętnych: [url]http://www.on-anime.pl/pliki/napisy/[on-anime]k-on!!_01.zip[/url] Pasuje do wersji CoalGuys (tłumaczenie na podstawie ich napisów) Wersja online niedługo!
Napisał Yuichi 8 Kwietnia 2010r.
Galeria anime
Galeria anime
Na stronie pojawiła się właśnie testowa wersja galerii anime - nie jest ona jeszcze oczywiście dokończona, wprowadzenie jej na stronie ma na celu głównie przetestowanie mechanizmu jej działania. Jeśli w jej użytkowaniu zauważyłeś(aś) jakiś błąd czy masz po prostu jakieś pytania czy propozycje powiadom mnie na prywatną wiadomość lub adres e-mail (admin@on-anime.pl). Miłego testowania! :)
Napisał Yuichi 6 Kwietnia 2010r.
Tłumaczenie gry Clannad
Tłumaczenie gry Clannad
Ruszył właśnie (a właściwie został reanimowany) śmiały projekt spolszczenia gry Clannad, z inicjatywy strony [url]http://www.heavensfall.fansubs.pl[/url]. Aktualnie zbierany jest dodatkowy skład grupy, po więcej informacji zapraszam do aktualnego tematu gry: [url]http://www.heavensfall.fansubs.pl/node/15[/url] [right]Dziękuje Helierowi za informację.[/right]
Napisał Yuichi 5 Kwietnia 2010r.
Wesołych świąt!
Wesołych świąt!
[img]http://www.on-anime.pl/grafika/logo_w.png[/img] [color=red]Ron:[/color] A»yczę wszystkim drogim użytkownikom On-Anime wielkiego, wesołego i kolorowego jajca na twardo, mokrego Dyngusa i czego tam jeszcze nie wymieniłem! Prócz tego oczywiście mnóstwa radości z oglądania anime i spełnienia wszystkich marzeń jakiekolwiek one by nie były! (z wykluczeniem Teraxa i reszty lolihentajów, bo kto wie co oni sobie tam marzą... :P), i ogólnie spędzenia tych wolnych dni jak sobie zaplanowaliście :). [color=aqua]Katori:[/color] Wesołego jajka, mokrego dyngusa, żeby ktoś roc w jajku znalazł, i żeby widział Kasiek w kocich uszach XD [color=#fffc00]Dezio61[/color] Wesołego jajka, mokrego dyngusa, wielu gości i potraw na stole wielkanocnym życzy [color=#fffc00]dezio[/color] :D [color=#D2691E]Shara:[/color] Wesołych świąt i animkowego samopoczucia przy smacznym jajku! :) hikoo: A ja życzę przede wszystkim zdrowia, optymizmu, energii na działanie, ciepłej wiosny, i żeby osoby których obecnie nie ma wróciły do nas jak najszybciej :) Lukistar: Wesołego jajka życzy każdy, wiec.. Dla redaktorow- weny na artykuły. uploaderów- mocy w kompie i ciele. Ronowi i Senpai.. By wiecej osob chcialo składać darowizny ;] [color=#D2691E]Lisek:[/color] Facetom wesołego jajka, dziewczynom mokrego dyngusa! :)) [color=navy]sebainter[/color] A prezentów od zajączka, to już nikt nie życzy?! Więc wesołych i udanych świąt, mokrego dyngusa i wcześniej wspomnianych prezentów od zajączka, choć jak widać, to już chyba niemodne. [color=green]Avril[/color]: Wszystkim słodkich mazurków, mokrych jajek, i wesołych babek wielkanocnych na stołach :D
Napisał Yuichi 4 Kwietnia 2010r.
 Po primaaprilisowy nabór
Po primaaprilisowy nabór
<div style=″border:1px solid #000; float:left; margin-right:5px;″>[img]http://www.on-anime.pl/pliki/grafika/1de043a-983ó3.jpg[/img]</div> Cóż nasza redakcja jaka jest każdy widzi - jest nas mało, ja skupiam się na skrypcie a nie na treści, większość to lenie, parę osób coś tam skubnie, a jeden wyrabia 500% normy. Dlatego trzeba coś z tym fantem zrobić... Jeśli chcecie spróbować swoich sił jako uploader lub redaktor serdecznie zapraszamy! Wystarczy tylko napisać do mnie prywatną wiadomość i w treści zamieścić jaką funkcję chcielibyście wykonywać. Jeśli nie wiecie czy sobie poradzicie, też się zgłoście - pomożemy jak tylko będziemy mogli, a sami sprawdzicie czy takie zajęcie wam odpowiada! Mam nadzieję, że i ty dołączysz do naszej brygady! :) Na chwilę obecną zgłosili się: Rapującepierogi jako uploader i Mion jako redaktor... kto da więcej? Czekamy, czekamy! :) Axellos jest kolejnym członkiem redakcji na stanowisku uploadera, akcja widać naprawdę się opłacała :). I znów doszedł do nas nowy uploader: Homer zasilił nasze szeregi :). No i jeszcze jeden nowy uploader, witamy Bodzia230 w redakcji! :)
Napisał Yuichi 2 Kwietnia 2010r.
Zmiany w regulaminie
Zmiany w regulaminie
W związku z ostatnią swowolką na SpamLive zmuszony jestem interweniować. Do [url=http://www.on-anime.pl/forum/Og%C5%82oszenia_i_informacje/6]regulaminu[/url] zostało dopisane co następujące: [quote][color=red]NA STRONIE OBOWIÄ„ZUJE PERMANENTNY ZAKAZ PRZEKLINANIA![/color] Nagminne stosowanie słów uznawanych za brzydkie/nieetyczne/wulgarne zostanie ukarany dożywotnim banem. Pisanie z gwiazdkami traktuję jako ośmieszanie regulaminu. Jeśli już naprawdę nie możesz się powstrzymać napisz skrótowcem (np. â€2kur...â€2). Nie nadużywaj jednak nawet tej formy.[/quote] Osobiście proszę o kulturalne współistnienie na naszej stronie. Nie wszyscy życzą sobie takiego słownictwa, a w społeczności takiej jak nasza o wiele przyjemniej żyje się bez niego. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że po tej zmianie wielu użytkowników wulgarnie wniesie swój sprzeciw dlatego apeluję: jeśli się nie podoba to po prostu odjedAocie lub się nie udzielajcie. I nie piszę tego z gniewem, mam dość dobry humor - nie znaczy, że się ugnę przed jakimiś postulatami ;). [color=navy]sebainter:[/color] Zakaz wyszedł z mojej inicjatywy. Powodem jest to, że mam już dość czytania wulgaryzmów nie tylko tu, ale również na innych stronach internetowych, nie tylko o tematyce Anime. Wiele osób na tych stronach już nawet się nie hamuje. A używanie wulgaryzmów w sposób [color=red]nieuzasadniony[/color] uważam za objaw chamstwa danej osoby i brak szacunku do innych użytkowników strony. Mam nadzieję, że większość z was mnie w tym temacie rozumie.
Napisał Yuichi 24 Lutego 2010r.
Powrót do korzeni...
Powrót do korzeni...
Niektórzy mnie za to znienawidzą inni pobłogosławią, niemniej wróciliśmy do dawnego typu wyglądu strony. W sumie nie wiem co napisać, zmiany jak dla mnie są na plus i jestem ciekawy waszych komentarzy ;).
Napisał Yuichi 18 Lutego 2010r.
Strony

Strona 8 z 12
  «   1234567
8
9101112   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2020
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.