Artykuły autorstwa Yuichi
Czytelnia » Yuichi
Problemy z rejestracją
Problemy z rejestracją
Z powodu ostatnich problemów z niedochodzącymi e-mailami zawierającymi linki aktywacyjne do kont na chwilę obecną link aktywacyjny wyświetla się w okienku tuż po rejestracji. Przepraszamy za problemy ^.^
Napisał Yuichi 22 Sierpnia 2012r.
Aktualizacje urodzinowe - 1 wpis
Aktualizacje urodzinowe - 1 wpis
Już za parę dni naszą stronę czekają 3 urodzinki! Z tej okazji postanowiłem odświeżyć nieco nasz serwis i wytoczyć mu nowy kierunek. W najbliższym miesiącu (25 maj - 25 czerwca) czekać będzie nas kilka interesujących mam nadzieję aktualizacji on-anime.
Napisał Yuichi 25 Maja 2012r.
Czystki buttonowe oraz nabór na redaktorów
Czystki buttonowe oraz nabór na redaktorów
W artykułach ostatnio posucha, tak więc poszukujemy redaktorów, którzy podjęli by się trudnej sztuki recenzowania, opisywania, wyszukiwania nowości, lub narzekaniu na fandom w felietonach. Jeśli masz smykałkę do pisania, zapraszamy do rozwinięcia :). Dodatkowo informuję o małej czystce w panelu z buttonami.
Napisał Yuichi 16 Marca 2012r.
Wesołych świąt! ^w^
Wesołych świąt! ^w^
Nadszedł ten czas w każdym roku, że robi się mikołajkowo, a gdzie nie spojrzeć po oczach dają nam lampki, które z roku na rok coraz bardziej wymyślnie migają. Oto życzonka od wszystkich, którzy chcieli wam je przekazać, zapraszam do czytania! :)
Napisał Yuichi 23 Grudnia 2011r.
Świąteczny motyw
Świąteczny motyw
Jak widzicie (albo i nie) na stronie został przymusowo ustawiony motyw świąteczny. Hej hej hou, prezentów cały wór, nekomimi pod choinkę, zero zgagi po kolacji... niniejszym zostały ostatnie dni do świąt, a także paręnaście tego roku.
Napisał Yuichi 20 Grudnia 2011r.
Strony

Strona 4 z 12
  «   123
4
5678910   »
Strona fanów japońskiej popkultury On-Anime 2009 - 2020
Napędzana przez autorski skrypt On-Anime 4, wykonany przez jednego z największych leni na świecie.